Snížení nemocnosti zaměstnanců

Profesionální služba pro zřizovatele

Možnost snížení nákladů a zvýšní efektivity

Dezinfekce kanceláří a klimatizací
Dezinfekce kanceláří a klimatizací

Prostorovou dezinfekcí "PBD" kanceláří a klimatizací se prokazatelně sníží nemocnost zaměstnanců a tím se zvýší efektivita práce a sníží náklady

Dezinfekce školky a školy
Dezinfekce školky a školy

Školy, školky a dětská hřiště ošetřená naší bezchlórovou dezinfekcí. Takto můžete ve své obci a městě pomoci svým dětem ke kvalitnějšímu životu v době epidemíí nejen chřipky.

Sportovní zařízení a knihovny
Sportovní zařízení a knihovny

Dezinfekce PRODEZI Profi likviduje organické zápachy, snižuje množení bakterií a virů včetně plísní. Neničí materiály, používá se k likvidaci plísní na všech druzích materiálů.

Obec nebo město jako může provést certifikaci na sebe jako zřizovatele a jednotlivé školy,školky, popřípadě další zařízení ve správě města nebo obce , se budou pouze školit v rámci Certifikace PBD , ale budou si objednávat dezinfekci pro svou potřebu samostatně prostřednictvím e-shopu.

Cena certifikace "Klient PBD" je 15.000,- bez DPH a obsahuje zaškolení zaměstnanců projektu Klient PBD , pojízdný setbox "Klient PBD " , který obsahuje set technického vybavení a ochranných pomůcek pro provádění prostorové dezinfekce fogováním.

Příklad výhody certifikace:
Cena prostorové dezinfekce fogováním pro Zákazník PBD: za 1m3 = 5,50, - Kč - 8,45,-Kč
Cena prostorové dezinfekce fogováním pro Klient PBD :      za 1m3 = 2,90,- Kč

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.