Snížení nemocnosti až o 80%

Školy a školky

Dezinfekční prostředek PRODEZI Profi pro základní a mateřské školky jsou ideální pro dezinfekci podlah, hraček, ložního prádla, toalet, stolů a dalšího vybavení v mateřských a základních školách.

Zabezpečujeme i povinnou dezinfekci pískovišť a to formou jednorázových dezinfekci, nebo službou      " Paušál PBD" , kdy za roční paušální cenu přebíráme odpovědnost za dezinfekce a výsledky rozborů pískovišť, včetně jednání s OHS nebo KHS

Díky unikátním vlastnostem je možno dezinfekční prostředky PRODEZI Profi použít na veškeré materiály bez omezení.  Neobsahuje žádné agresivní látky, nedráždí pokožku, likviduje bakterie, viry, plísně.

Vodou ředitelné koncentráty je možno dále naředit do rozprašovačů, případně přímo do kbelíku s vodou. V období epidemií je ideální pro celkové ozdravení ovzduší a rapidní snížení nemocnosti použít službu "PBD" ( Prostorová bezchlórová dezinfekce), nebo být certifikováni a tuto dezinfekci si provést sami vlastními silami 

Nenechte děti vdechovat chlórové výpary!

Přípravky řady PRODEZI neobsahují žádné toxické, agresivní nebo jiné nepříjemně zapáchající látky, naopak velmi příjemně voní. Sanitární dny ve školách i školkách, ale i běžný každodenní úklid toalet, umýváren, jídelen se už mohou obejít bez zápachů agresivních chlorových preparátů.

Zdraví mají jen jedno a děti na nás spoléhají

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.