Moderní technologie 

             PROSTOROVÁ DEZINFEKCE BEZ CHLÓRU " PBD "

Tento koncept vytvořila společnost IEG Safety a.s. Jako výrobce vysoce účinné bezchlórové a prostorové dezinfekce na bázi polymeru PolyHMG umí unikátní metodou ošetřit a vydezinfikovat  jakékoliv plochy a prostory ve velice krátké době.

PRODEZI - Unikátní širokospektrální polymerová moldezinfekce bez chlóru a alkoholu na bázi polymeru PolyHMG

Účinnost

Je baktericidní (G+ a G- bakterie včetně MRSA), virucidní (včetně Poliovirus, Adenovirus, virus BVDV, Vakcinie Virus), tuberkulocidní, mykobaktericidní (M. terrae, M. avium), fungicidní a algicidní.  Je účinný proti viru prasečí a ptačí chřipky.Eliminuje pachy a alergeny.JE   BEZ   CHLÓRU

Profesionální koncept "PBD"

Možnost výběru pro klienty ze dvou služeb

Zákazník PBDZákazník, který není certifikovaný pro provádění prostorové dezinfekce Fogováním

Jako Zákazník PBD si může objednat službu "PBD" ( Prostorové bezchlórové dezinfekce) , kterou provede naše společnost, nebo náš Certifikovaný Partner. Po registraci do e-shopu získá možnost nákupu přes internet dezinfekčních prostředků PRODEZI Profi , určených k ymtí a dezinfekci ploch.

Klient PBD

Zákazník, který se certifikoval  pro provádění prostorové dezinfekce Fogováním pro své potřeby.

Jako Klient PBD si provádí dezinfekci prostor "PBD" ( Prostorové bezchlórové dezinfekce) vlastnímy zaměstnanci. Při certifikaci získává registraci a slevy pro nákup v e-shopu dezinfekčních prostředků PRODEZI Profi , určených k mytí a dezinfekci ploch včetně  prostorové dezinfekce.

Cena certifikace "Klien PBD" je 15.000,- bez DPH a obsahuje zaškolení zaměstnanců projektu  Client PBD , pojízdný setbox "Client PBD " , který obsahuje set technického vybavení a ochranných pomůcek pro provádění prostorové dezinfekce fogováním.  


Příklad výhody certifikace:Cena prostorové dezinfekce fogováním  pro

Zákazník PBD:   za 1m3 = 5,50, - Kč - 8,45,-Kč

Klient PBD       za 1m3 = 2,90,- Kč             Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.